YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

325 Bin Adet Kışlık Çiçek Dikildi 325 Bin Adet Kışlık Çiçek Dikildi
Afyonkarahisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kış mevsimi öncesi soğuk hava koşullarına dayanıklı kışlık çiçek dikimi çalışmaları tamamlandı. Afyonkarahisar Belediyesi tarafından çevre yolu... 325 Bin Adet Kışlık Çiçek Dikildi

Afyonkarahisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kış mevsimi öncesi soğuk hava koşullarına dayanıklı kışlık çiçek dikimi çalışmaları tamamlandı.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından çevre yolu şehir giriş ve çıkışlarına, refüjlere, parklara ve kavşaklara tam 325 bin adet kışlık çiçek dikimi gerçekleştirildi.
Başta Çevre yolu olmak üzere Ankara Karayolu Yonca Kavşağı, Gümüşkent Kavşağı, Konya Karayolu kavşağı, İzmir Yolu Özdilek Kavşağı, Otogar Kavşağı, eski Stadyum Kavşağı, Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı, Mehmet Sami Hancıoğlu Masal Dünyası Parkı ve Akarçay’a 325 bin adet kışlık çiçek dikimi yaptı.
Peyzaj çalışmalarını yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Afyonkarahisar’ın güzel, yaşanabilir ve kent estetiğine sahip bir şehir olması için çalışmaların süratle devam ettiğine dikkat çekerek çiçek dikimini gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün personelini çalışmalarından dolayı tebrik etti.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir