YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Ağaç İşleri Oda Başkanlarının içkili eğlence alemi Ağaç İşleri Oda Başkanlarının içkili eğlence alemi
Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Antalya Kamelya Collection Exclusi ve Hotelinde gerçekleştirildi. Toplantıya Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Suat Diler... Ağaç İşleri Oda Başkanlarının içkili eğlence alemi

Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Antalya Kamelya Collection Exclusi ve Hotelinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Suat Diler ile Başkan vekili Ali Pala da katıldı.
Toplantıya katılan Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Suat Diler, sosyal medya hesabından Antalya’daki toplantının görüntülerini paylaştı.

BAŞKANLARDAN ÇİĞ KÖFTE PARTİSİ

Suat Diler’in paylaşımlarında toplantının esnaflar adına verimli geçtiği gözleniyor. Verimli geçen toplantının ardından çiğ köfte partisi düzenleyen Esnaf başkanları uzun uzun çiğ köfte hazırlığına giriyorlar. Özel yapılan çiğ köftenin içine konulanlar ise esnafları şaşırttı. Oldukça fazla konulan buzların da konulması dikkat çekerken, çiğ köftenin hazırlanmasına sazlı sözlü bir oda başkanı da eşlik ediyor.

 

CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE COŞTULAR

Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârları Federasyonu’nun 3 süren değerlendirme ve istişare toplantısının verimli geçmesinin bir başka göstergesi ise çiğ köftenin hazırlanmasının ardından ortaya çıktı.
Otelin barında canlı müzik eşliğinde özel hazırlanan çiğ köftelerini yiyen oda başkanları alkolün de etkisiyle gönüllerince eğlenme fırsatı buldular. İçkilerin bol bol içildiği gecede müzik eşliğinde oynayan başkanlar, bu eğlencelerini sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladılar.

ESNAF AÇIKLAMA BEKLİYOR

Antalya’da gerçekleştirilen toplantının çiğ köfte ve canlı müzik ile içkili eğlencelerini sosyal medyada gören Afyonkarahisar esnafı, görüntülerin ardından Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler’den bir açıklama beklediklerini söylediler.
Afyonkarahisar esnafı, “Madem ki olanları canlı yayınlama imkanınız vardı, eğlencelerinizi değil, toplantının görüntülerini yayınlasaydınız da bizler de ne konuşulduğunu öğrenmiş olsaydık” diye konuştular.
Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler’in sosyal medya hesabından yayınlanan görüntülerin altına yorumlar yazan esnaf ise Başkan Diler’e ‘Oda Başkanlığı seçimlerine kadar’ iyi eğlenceler dilediler.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir