YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

AK Parti, AGD’yi ziyaret etti AK Parti, AGD’yi ziyaret etti
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve beraberindekiler Afyonkarahisar Gazeteciler Dayanışma Derneğini ziyaret etti. AK Parti, AGD’yi ziyaret etti

Ziyarette AGD Başkanı Abdioğulları Afyon Basının sorun ve taleplerini anlattı. AK Parti milletvekili Hatice Dudu Özkal ise Afyon’daki gazetecilerinin kendini geliştirdiğini ifade etti.
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulunan Ak Parti teşkilatına, dernek çalışmaları hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Mehmet Abdioğulları, “Ak Parti İl başkanı, ilçe başkanı, kadın kolları ve gençlik kollarımızın yükü her yıl artmasına rağmen gazeteci arkadaşlarımızla hep iç içe olmuşlardır. Hem dernek olarak, hem de basın kuruluşlarını hiçbir zaman ihmal etmediler. 15 Temmuz gibi zor bir süreci ülke olarak hep birlikte atlattık. Bu zor süreçten en çok etkilenen illerden bir tanesiyiz. Darbeden sonra kapanan 5 gazetenin tekrar açılması için Ak Parti’deki milletvekillerimiz ve il başkanımız çok çaba sarf etmişlerdir” dedi.
İCRAATLARIMIZ BASIN YOLU İLE DUYURULUYOR
Afyonkarahisar Gazetecileri Yardımlaşma Derneği’ni ziyaretinde konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, “AK Parti teşkilatı olarak Afyon’da faaliyet gösteren gazeteleri ve derneğinizi ziyaret ediyoruz. Milletvekilimiz Hatice Dudu Özkal hanımefendi ile Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren basın kuruluşlarını tek tek ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Gezilerimizin diğer bir amacı ise partimizin yapmış olduğu icraatlarını şehrimizdeki gazete ve televizyonları sayesinde duyurmaktır” diye konuştu.
Ziyaretin sonunda günün anısına fotoğraf çektirildi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir