YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

AK PARTİ ŞUHUT İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI AK PARTİ ŞUHUT İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI
  Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Danışma Meclisi, toplantısı yapıldı. AK Parti Şuhut İlçe Danışma Meclisinin Şubat Ayı toplantısı, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya... AK PARTİ ŞUHUT İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Danışma Meclisi, toplantısı yapıldı.

AK Parti Şuhut İlçe Danışma Meclisinin Şubat Ayı toplantısı, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya başta olmak üzere Afyonkarahisar AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Gültekin Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Belediye encümenleri, Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya ve Yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Balı ve yönetim kurulu üyeleri, Mahalle ve Köy Muhtarları, STK Başkanları ve Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Burada konuşan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, referandum kampanyasının daha güçlü bir Türkiye için istiklal ve istikbal mücadelesiyle var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Ali Özkaya ise bugüne kadar Türkiye için ellerinden gelen mücadeleyi yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini söyledi.

Özkaya,katılımcılardan referandumda evet oyu vereceklerine dair de söz aldı.

Yerel Haber Ajansı