YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

AK PARTİLİ HATİPLERE EĞİTİM VERİLDİ AK PARTİLİ HATİPLERE EĞİTİM VERİLDİ
  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığınca, partili Hatip ve Hatibelere “Anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi” ile ilgili eğitim verildi.... AK PARTİLİ HATİPLERE EĞİTİM VERİLDİ

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığınca, partili Hatip ve Hatibelere “Anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi” ile ilgili eğitim verildi.

 

Eğitim, AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen Hatip ve Hatibelere verilen eğitimlere katılan, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu, Hüseyin Sezen ve İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Büseyne Kahraman tarafından verildi.

Partinin Afyonkarahisar İl Binasında düzenlenen eğitimde konuşan Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, kalıcı siyasi istikrar, hızlı ve etkili icraat, güçlü yasama güçlü icraat, güvenli ve huzurlu Türkiye, güçlü meclis güçlü temsil, birlik ve uzlaşma, güçlü yönetim güçlü Türkiye konusunda hatip ve hatibelere bilgiler verdi.

Slayt eşliğinde verilen eğitimde konuşan Tutumlu, “Halk oylaması sürecinde anayasa değişikliğinin mahiyetini tüm halkımıza iletmeliyiz. Tüm teşkilat birimimiz her zaman olduğu gibi aziz milletimizin içerisinde bu konuda gayret sarf etmelidir. İstikrar için, istiklal için, istikbal için bu anayasa değişikliği önemlidir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi; istikrarımızın, istiklalimizin ve istikbalimizin teminatıdır. Bu şuur içerisinde özellikle sizler ve sizlerin bilgilendirdiği teşkilat mensuplarımız herkese ulaşmalı, her eli sıkmalı, her eve girmeli, her iş yerini ziyaret etmelidir” dedi.

Eğitimlerin aralıklarla devam edeceği bildirildi.

Yerel Haber Ajansı