YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

ALİ ÇETİNKAYA KAHRAMANIMIZDIR ALİ ÇETİNKAYA KAHRAMANIMIZDIR
  Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Ali Çetinkaya’nın 68’inci ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Köksal, Ali Çetinkaya’nın Afyonkarahisar ve Türkiye’nin kahramanları... ALİ ÇETİNKAYA KAHRAMANIMIZDIR

 

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Ali Çetinkaya’nın 68’inci ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Köksal, Ali Çetinkaya’nın Afyonkarahisar ve Türkiye’nin kahramanları arasında olduğunu kaydetti.

Köksal mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ali Çetinkaya, sadece Afyonkarahisar için değil, tüm Türkiye için önemli bir kahramandır. Ayvalık’ta kurtuluş mücadelesi için halkı örgütleyen bir kahramandır. Ali Çetinkaya, Afyonkarahisar Milletvekili olarak bizi en iyi şekilde temsil etmiş bir insandır. Bugünkü siyasilere örnek olacak biçimde, çalmadan, çarpmadan yolsuzluk yapmadan yatırım yapılabileceğini göstermiş, bu konuda örnek olmuş bir insandır.”.

TÜM AFYONKARAHİSARLILAR SAHİP ÇIKMALI

Köksal, Afyonkarahisarlıların Ali Çetinkaya’ya sahip çıkması gerektiğini belirterek, “Tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin sonuna kadar bu milli kahramanımıza sahip çıkmasını istiyoruz. Mesnetsiz, asılsız iddiaları ortaya atanlara halkımızın cevap vermesini bekliyorum. Ali Çetinkaya, işini en iyini yapan bir asker, devlet adamı, siyasetçidir” diye konuştu.

Yerel Haber Ajansı