YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Başkan adayından ESOB’a ziyaret Başkan adayından ESOB’a ziyaret
AFYONKARAHİSAR Ağaç İşleri Odası başkanlığına aday olan Bülent Kahrıman ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (ESOB) ziyaret etti. Afyonkarahisar ESOB Başkanı... Başkan adayından ESOB’a ziyaret

AFYONKARAHİSAR Ağaç İşleri Odası başkanlığına aday olan Bülent Kahrıman ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (ESOB) ziyaret etti.

Afyonkarahisar ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Ağaç İşleri Odası başkanlığı için aday olan Bülent Kahrıman ve ekibini makamında kabul etti. Ziyarette tarafların iyi niyet içinde seçimlere katılmalarının önemine işaret eden ESOB Başkanı Konak, “Başkan adaylarına büyük görev düşmektedir. Demokratik bir ortamda çalışmalar yapılır ve seçim gerçekleştirilir. Biz bütün adaylara gerginlik çıkarılmaması konusunda uyarılarımızı yapıyoruz. Seçim gelir geçer, önemli olan seçimden sonra da dostluğun devam etmesidir” dedi.

Ağaç İşleri Odası Başkan adayı Bülent Kahrıman, seçimlerin birlik ve beraberlik içinde geçmesi için çalışacaklarını belirterek, “Esnafımıza daha fazla neler verebiliriz, ne katkı sağlayabiliriz bunları düşünüyoruz. Var gücümüzle esnafımız için yararlı işler yapmak istiyoruz” diye konuştu.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir