YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Başkan Bozkurt, çalışmaları yerinde inceledi Başkan Bozkurt, çalışmaları yerinde inceledi
Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yolların tamiratına başlanıldı. Başkan Bozkurt, çalışmaları yerinde inceledi

Şuhut Belediyesi tarafından, kazı yapılan yollarda başlatılan tamirat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Recep Bozkurt, kış gelmeden tüm yolların bakım ve onarımının bitirilmesini istedi.
Kış aylarında vatandaşların mağdur olmaları için çalıştıklarını belirten Başkan Bozkurt, “Bir sevdik gitmeden bir sevdik gelmezmiş derler atalarımız. İlçemize doğalgaz gelmesi vatandaşları sevindirdi ancak yapılan kazılar nedeniyle yollarımızda bozuldu. Vatandaşlarımızın doğalgaz çalışmaları süresi içerisinde gösterdikleri sabrı biraz daha göstermelerini istiyorum. Kış gelmeden yolları yeniden rahat bir şekilde kullanılır hale getirmek için çalışıyoruz. Belediye ekiplerimiz de var güçleri ile çalışıyorlar. Kısa bir sürede bu bozulan yollarımızın sıkıntılarından da kurtulmayı ümit ediyorum” dedi.
Belediye Başkanı Bozkurt ile belediye çalışmalarını sürdüren ekibe yardımcı olan vatandaşlar da yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkürlerini sundular.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir