YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Başkan Çibik’ten müjdeli haber Başkan Çibik’ten müjdeli haber
İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, ilçede yapılacak TOKİ konutları için başvuru süresinin uzatıldığını açıkladı. Başkan Çibik’ten müjdeli haber

TOKİ tarafından İscehisar ilçesinde yapılması kararlaştıran 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacak konutlar için başvuru süresi uzatıldı. İscehisar ilçesinde 2. etap TOKİ konutlarının başvuruları 30 Kasım 2017 tarihine kadar uzatıldığı bildirildi.

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, başvuru süresinin uzatıldığını belirterek “Bilindiği üzere yapımı halen devam eden TOKİ konutları hızla inşa ediliyor. Yapımı devam eden TOKİ konutlarında 407 konut, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işi yer alıyor” dedi.

İLÇEMİZ İÇİN İYİ OLACAK

Birinci etabın teslimatının 2018 yılı içinde yapılacağını hatırlatan Başkan Çibik, “2. Etap TOKİ konutları için ön talep başvurularının alınmaya başlanmış olmasıyla birlikte vatandaşlarımızın ilgisi oldukça fazla oldu. Bu nedenle başvuru süresini 30 Kasıma uzattık. İlçemiz için bir hayaldi gerçek oldu. Herkesin evi olsun diyerek çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızın yoğun ilgisine cevap vermek için çalışıyoruz. Çalışmalar şimdiden ilçemize hayırlı olsun” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir