YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Başkan Çöl muhtarlarla buluştu Başkan Çöl muhtarlarla buluştu
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Sandıklı ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Çöl muhtarlarla buluştu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak katıldığı yurt dışı gezisi münasebetiyle gerçekleştirilemeyen Muhtarlar Haftası programı Sandıklı Cumhuriyet Parkında mahalle ve köy muhtarları ile meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Başkan Çöl bir araya geldiği muhtarla istişare etti, onların dilek, temenni, isteklerini dinledi. yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi.
Burada konuşan Çöl, “İlçemizin gelişmesi için fedakarca çalışan köy, belde, ilçe ve merkez mahalle muhtarlarımız ile böyle güzel bir organizasyonda beraber olmaktan dolayı bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Muhtarlar Haftası münasebetiyle bir araya gelmekten dolayı son derece memnunuz. Muhtarlarımız ile sürekli istişare ve bilgilendirme toplantıları yaparak sık sık bir araya geliyoruz. Yapılan bu bilgilendirmeler ve çalışmalar sonucunda vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet alma noktasında büyük bir katkı sağladığınızı düşünüyorum.
Böyle güzel bir günde sizlerle bir araya gelerek köylerimizle mahallelerimizin genel durumuyla ilgili istişarelerde bulunmak bizleri mutlu ediyor. Yaşadıkları bölge için ellerinden gelen tüm gayreti gösteren değerli muhtarlarımıza bu anlamlı gün vesilesiyle çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”diye konuştu.>

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir