YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Bolvadin’de tek hedef var: BAL Ligi Bolvadin’de tek hedef var: BAL Ligi
Afyonkarahisar Süper Amatör Küme’de mücadele eden ekiplerden Bolvadin Belediyespor’da Teknik Direktör Mustafa Keser, hedeflerinin BAL Ligine çıkmak olduğunu söyledi. Süper Amatör Küme’de mücadele eden... Bolvadin’de tek hedef var: BAL Ligi

Afyonkarahisar Süper Amatör Küme’de mücadele eden ekiplerden Bolvadin Belediyespor’da Teknik Direktör Mustafa Keser, hedeflerinin BAL Ligine çıkmak olduğunu söyledi.

Süper Amatör Küme’de mücadele eden Bolvadin Belediyespor, son olarak sahasında Susuz Belediyespor’u 4-1 gibi farklı bir skor ile geçerek hanesine 3 puanı yazdırdı ve şampiyonluk iddiasını devam ettirdi. Alınan farklı galibiyetin ardından Teknik Direktör Mustafa Keser, sonuna kadar gideceklerini ve şampiyonluğun en büyük adaylarından bir tanesi olmaya devam ettiklerini söyledi.
LİGDE ÇOK İYİ GİDİYORUZ
Bu sezon başında kırmızı siyahlı takım ile anlaşan Teknik Direktör Mustafa Keser, altyapıya verdikleri önemi bir kez daha vurguladı ve bu yılki hedeflerinin A takımda Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek olduğunu belirtti. Keser, “Bu yolda hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Hedefimiz amatör takımımızı Bölgesel Amatör Lig’e, oradan da 3. Lig’e çıkarmak. Hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Bu sene de amatör takımımız çok iyi gidiyor. Nasip olursa bu sene Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak istiyoruz. Çok güzel bir birlik ve beraberlik oluşturduk. Biz sizlerle birlikte büyüyoruz. Büyük Bolvadin Belediyespor için istikrarlı yönetim, güçlü alt yapı, kurumsal yapılanma diyoruz. İnşallah birlik ve beraberliğimiz hiç bozulmadan devam edecek” ifadelerine yer verdi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir