YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

BU HABERE BAŞLIK BULAMADIK BU HABERE BAŞLIK BULAMADIK
Afyonkarahisar’da eşini kendi yatağında başka bir kadınla yakalayan kadın, baskılara dayanamayıp kaçıp gittiği Antalya’da kocası tarafından öldürüldü. Edinilen bilgiye göre, 31 yaşındaki eşi Vural... BU HABERE BAŞLIK BULAMADIK

Afyonkarahisar’da eşini kendi yatağında başka bir kadınla yakalayan kadın, baskılara dayanamayıp kaçıp gittiği Antalya’da kocası tarafından öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre, 31 yaşındaki eşi Vural Şentürk’ü başka bir kadınla kendi yatağında yakalayan 29 yaşındaki Cemile Şentürk, yaklaşık10 gün süren şiddetin ardından Antalya’daki kız kardeşinin yanına gitti. Eşinin Antalya’ya gittiğini öğrenen Vural Şentürk, Antalya’ya giderek eşi Cemile Şentürk’ü tabancayla vurarak öldürdü, bacanağı Mustafa Şahiner’i ise ağır yaraladı.

İddiaya göre, Afyonkarahisar’da oturan Cemile Şentürk, 20 gün önce çalıştığı şirketten eve geldiğinde, eşi Vural Şentürk’ü yatağında başka bir kadınla yakaladı. Eşini kimseye söylememesi için tehdit eden Vural Şentürk, karısına 10 gün boyunca şiddet uyguladı. Vücudunda sigara söndürülen Cemile Şentürk, baskılara daha fazla dayanamayarak Antalya’da oturan kız kardeşinin evine kaçtı. Cumartesi günü öğleden sonra eşini almak için Antalya’ya gelen Vural Şentürk, bacanağının evinde kalan eşiyle tartışmaya başladı.

Cemile Şentürk, tartışmanın ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Vural Şentürk, kız kardeşinin evine girmek üzere Polis Merkezinden ayrılan eşinin arkasından gelerek yanında getirdiği tabancayla ateş etti.

Kendisine engel olmak isteyen bacanağı Mustafa Şahiner’i de vuran Vural Şentürk, olay yerinden kaçtı.

Olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye götürülen Cemile Şentürk yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. Mustafa Şahiner’in hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Vural Şentürk ise kısa süre sonra polis tarafından yakalandı.

10’ncu EVLİLİK YILDÖNÜMLERİNİ KUTLAMIŞLARDI

1 Aralık günü 10. evlilik yıldönümlerini kutlayan Şentürk çifti, bu kutlamalarını da sosyal medya hesabından sevenlerine duyurmuş, iyi dilek temennileri almışlardı.

Evlilik yıldönümlerini “Bugün 9. Yıla elveda 10. Yıla merhaba. Acısıyla tatlısıyla dolu dolu 9 yılı geride bıraktık daha nice 9 yıllara iyi ki varsın, sensiz tek günüm olmasın Sevdam” diyerek eklediği mutluluk fotoğrafıyla paylaşan Vural Şentürk’ün 10 yaşında bir çocukları olduğu öğrenildi. Şentürk çifti evlilik yıldönümü kutlamalarının ardından böyle bir olayın yaşanması ailesi ve çevresinde üzüntü yarattı.

Cemile Şentürk’ün cenazesi Adli Tıp Morgu’ndan alınarak toprağa verilmek üzere Afyonkarahisar’a getirildi.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir