YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Denek Başkanlarından Başkan Çöl’e teşekkür Denek Başkanlarından Başkan Çöl’e teşekkür
Aafyonkarahisar'ın Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl'ü, makamında ziyaret eden dernek başkanları teşekkür plaketi takdim etti. Denek Başkanlarından Başkan Çöl’e teşekkür

Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ekrem Çavuş ve Gönüllü Hanımlar Derneği Başkanı Melek Yavuz, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü, makamında ziyaret etti. Başkanlar Belediye Başkanı Çöl’ün ilçenin tarihi ve kültürel zenginliklerine sahip çıkıp, onları tekrar hayata döndürmek için yoğun çaba sarf ettiğini söyleyerek, teşekkür plaketi verdi.

Ziyarette turizmin çeşitlendirilmesi, kültür turizmi, Sandıklı’da yapılacak olan kültür faaliyetleri, termal turizm ve çeşitli kültürel kollarda ortak bir paydada buluşabilmek ve turizm odaklı hareket etme noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Çöl, “Göreve geldiğimiz süreden bu güne kadar her zaman kültürel ve sosyal olarak Sandıklı’mızın adını, geçmişten bize miras kalan değerleri koruyarak öne çıkarmak ve tanıtmak için faaliyetlerde bulunduk. Şimdi Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneğimiz ve Gönüllü Hanımlar Derneğimiz ile birlikte yapılacak olan çalışmalarda ortak hareket etmek çeşitli kültürel faaliyetleri hayata geçirmek konularında görüşmelerde bulunduk. Bizleri bu konuda destekledikleri ve bu plaket için şahsım ve Sandıklı Belediyesi olarak teşekkür ediyorum” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir