YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Emekliler’den Jeotermal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Emekliler’den Jeotermal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Türkiye Emekliler Derneği, termal turizminin başkenti Afyonkarahisar’da Jeotermal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurmayı planlıyor. Emekliler’den Jeotermal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkan ve beraberindekileri makamında kabul etti.
Başkan Çoban, Kazım Ergün’e yatırım yapabilecekleri Belediye ve hazineye ait arsalardan oluşan dosya verdi. Kazım Ergün, kentte yapmayı planladıkları ve Türkiye’deki emeklilerin hizmetine sunulacak 200 ailenin konaklayabilecekleri Jeotermal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında Başkan Çoban’a bilgi verdi.
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise kendilerine bu konuda her türlü desteği vereceklerini ifade ederek Genel Başkan Ergün’e yatırım yapacakları, satın alabilecekleri Belediye ve hazineye ait arsalardan oluşan dosya verdi.
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün ise Başkan Çoban’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarete Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün’ün yanı sıra Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ege ve Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir