YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Emirdağ’dan Kumartaş’a farklı tarife Emirdağ’dan Kumartaş’a farklı tarife
Süper Amatör Küme’de şampiyonluk iddiasını sürdüren Emirdağspor, ligin yeni ve iddiasız ekiplerinde Kumartaşspor ile karşı karşıya geldi Süper Amatör Küme’de heyecan kaldığı yerden devam... Emirdağ’dan Kumartaş’a farklı tarife

Süper Amatör Küme’de şampiyonluk iddiasını sürdüren Emirdağspor, ligin yeni ve iddiasız ekiplerinde Kumartaşspor ile karşı karşıya geldi

Süper Amatör Küme’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ligin iddialı ekiplerinden Emirdağspor, sahasında konuk ettiği Kumartaşspor ile karşı karşıya geldi ve sahadan 8-0 gibi farklı bir skorla kazandı ve bu haftayı da 3 puan ile kapattı. Karşılaşmada Kumartaşspor’dan Halil, Talip ve Mesut kırmızı kart görerek takımlarını yalnız bıraktılar.
MAÇTAN DETAYLAR
13’Üncü dakikada gelişen Emirdağ atağında savunmayı da geçen Arif, meşin yuvarlağı fileleri ile buluşturdu ve durum 1-0.
35’İnci dakikada bir kez daha rakip kaleye yüklenen Kırmızı siyahlı ekipte bu kez Oktay sahneye çıktı ve durumu takımı Emirdağspor lehine 2-0’a getirdi.
İlk yarı ev sahibi ekibin 2-0’lık üstünlüğü ile geçildi.
İkinci yarıya girildiğinde 60’ıncı dakikada Oktay bu kez sahneye çıktı ve kaleciyi bir kez daha mağlup ederek durumu 3-0’a getirdi.
63’Üncü dakikaya girildiğinde ataklarını iyiden iyiye sıklaştıran Emirdağspor’da bu defa Seçkin savunma engelini aşarak meşin yuvarlağı dördüncü kez fileler ile buluşturdu 4-0.
70’İnci dakikaya girildiğinde aradaki farkı artırma çabaları içerisine giren Emirdağspor durumu Oktay ile 5-0’a getirdi.
Rakibi karşısında iyice rahatlayan Engin Sayın’ın takımı, 72’inci dakikada bir kez daha tehlikeli geldi ve Kaan ile durumu 6-0’a çıkarttı.
76’Incı dakikaya girildiğinde yeniden atak geliştiren Emirdağ’da sahneye takımının dördüncü golünü atan Seçkin bir kez daha çıktı ve durumu 7-0’a getirdi.
82’İnci dakikaya girildiğinde rakibinin ataklarını savuşturmakta zorlanan Kumartaşspor’da Emreh Ülker topu uzaklaştırmak isterken topu kendi ağlarına gönderdi ve müsabaka 8-0’lık skor ile sona erdi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir