Eski koca dehşetinde öldürülen anne ve kızı yan yana defnedildi

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde eski eşi tarafından öldürülen Gülay G. ve kızı Betül K., memleketleri Afyonkarahisar'da son yolculuklarına uğurlandı.

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde eski eşi tarafından öldürülen Gülay G. ve kızı Betül K., memleketleri Afyonkarahisar’da son yolculuklarına uğurlandı. Anne ve kızı yanyana defnedildi.

Edinilen bilgiye göre olay önceki akşam saatlerinde Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde meydana geldi. Güngör K. (65) Eski eşi Gülay G., oğlu Barboros K. (16) ve Kızı Betül K. (11) ile tartışma yaşadı. Tartışmanın büyümesiyle cinnet geçiren Güngör K., kızı Betül K., oğlu Barboros K. ve eski eşi Gülay G.’yi silahla vurdu. Tartışmanın büyümesiyle cinnet geçiren Güngör K., kızı Betül K., oğlu Barboros K. ve eski eşi Gülay G.’yi silahla vurdu. Olay yerinde ağır yaralanan anne Gülay G. ve kızı Betül K. hayatını kaybetti. Olay sonrası Gökçebey İlçesinde bulunan karakola teslim olan baba Güngör K., ifadesinin ardından bugün öğle saatlerinde Gökçebey Adliyesine getirildi. Güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkartılan Güngör K., nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cenazeleri dün Zonguldak’tan yola çıktı ve gece saatlerinde Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyüne getirilen anne ve kızın cenazeleri, konuldukları köydeki morgundan alınarak köy mezarlığına getirildi. Mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından anne ve kızının cenazesi son yolculuğuna uğurlandı.  Anne ve kızı yan yana defnedildi.

YORUMLAR