YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

“GARANTİ BELGELİ ARAÇ TEMİZLİĞİ” “GARANTİ BELGELİ ARAÇ TEMİZLİĞİ”
  Araçların seramik kaplama, buharlı cilalı iç ve dış temizleme, pasta cila, boya koruma, çizik giderme ve motor temizleme ile koruma işlemlerinde dünyaca ünlü... “GARANTİ BELGELİ ARAÇ TEMİZLİĞİ”

 

Araçların seramik kaplama, buharlı cilalı iç ve dış temizleme, pasta cila, boya koruma, çizik giderme ve motor temizleme ile koruma işlemlerinde dünyaca ünlü Clean Art Nano’nun Afyon bayisi hizmete girdi.

Clean Art Nano Afyon Bayisi İşletmecisi Emine Çetin seramik kaplaması yapılan araçlara garanti belgesi verdiklerini ve Afyon’da bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Clean Art Nano’nun ülkemizdeki 20. bayisinin Afyon’da hizmete girdiğini kaydeden firma işletmecisi Emine Çetin, “Afyon’da bir bayan işletmeci olarak bu sektörde bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Clean Art Nano alanında tüm dünyada biliniyor. Firmamızda seramik kaplama, buharlı cilalı iç ve dış temizleme, pasta cila, boya koruma, çizik giderme ve motor temizleme ile koruma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz nano teknoloji koruma sistemlidir. Nano teknoloji koruma sistemleri sayesinde araçlarımızda darbelere ve sürtünmelere karşı yüksek performanslı bir koruma sağlanmaktadır. Yüksek dereceli ısıya, zift, yağmur ve deniz suyu gibi kimyasal etkilere karşı koruma sağlar” şeklinde konuştu.

 

“Bu işlemi uyguladığımız araçlar sadece su ile temizlenebilir”

Uyguladıkları nano teknoloji koruma sistemleri sayesinde araçların yüzeyine kir, yağ ve suyun nüfuz edemeyeceğini belirten Çetin, “Bu işlemi uyguladığımız araçlar sadece su ile temizlenebilir. Yüzeye parlaklık kazandırır. Araç bu işlem uygulanınca yeni gibi olur. Güneş ışınlarından zarar görmez. Yüzeyde pas, küf oluşmaz. Hijyenik ve anti bakteriyel bir özellik sağlar” dedi.

 

“Araçlarının bakımına ve temizliğine önem veren herkesi bekliyoruz”

Araç temizliğinin fırçasız ve buhar teknolojisi ile yapıldığını söyleyen Çetin, “Araçların iç ve dış yüzeylerine uyguladığımız temizlik malzemeleri Clean Art Nano’nun orijinal ürünleridir. Dışarıdan başka bir ürün asla kullanmıyoruz. Firmamıza araçlarının bakımına ve temizliğine önem veren herkesi bekliyoruz. İsteyen kişilerin araçlarını evlerinden, işyerlerinden alıp diledikleri işlemi uyguladıktan sonra aldığımız yere teslim ediyoruz” diye konuştu.

Ayrıca seramik kaplaması yaptıkları araçlara garanti belgesi verdiklerini belirten Çetin, bunun ilimiz için bir yenilik olduğunu söyledi.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir