YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

GAZİLERİ EVİNDE ZİYARET ETTİ GAZİLERİ EVİNDE ZİYARET ETTİ
  Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Hakkâri Şemdinli ve Suriye El Bab’ta yaralanan üç Dinarlı gazi askeri evlerinde ziyaret etti. Dinar Belediyesinden yapılan açıklamaya... GAZİLERİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

 

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Hakkâri Şemdinli ve Suriye El Bab’ta yaralanan üç Dinarlı gazi askeri evlerinde ziyaret etti.

Dinar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Başkan Saffet Acar, beraberinde bulunan Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı, Ilıca Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Konak Mahallesi Muhtarı Ramazan Çınar, Otogar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Demirer ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile birlikte Şemdinli ve El Bab ta yaralanan üç Dinarlı askerimize evlerinde ziyaret etti.

Uzman Çavuş İbrahim Uysal Hakkari Şemdinli’de hain terör örgütü PKK ile, P. Astsubay Üst Çavuş Osman Hozer ve P. Uzm. Onb. Özmen Uysal Suriye El Bab ta deaş terör örgütü ile girdikleri çatışmada yaralandılar.

Yaralı Gazi askerlerimize evlerinde ziyaret eden Acar ve beraberinde ki heyet askerlerimizle ve aileleri ile görüşerek moral verdiler.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir