YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Gümüş YEHA’ya konuştu: “Biz odaklı bir çalışma içerisine gireceğiz” Gümüş YEHA’ya konuştu: “Biz odaklı bir çalışma içerisine gireceğiz”
İYİ Parti Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, “Biz odaklı bir çalışma içerisine gireceğiz” dedi. Gümüş YEHA’ya konuştu: “Biz odaklı bir çalışma içerisine gireceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, “Memleket sevdalılarıyla tekrar buluşup ona göre bir yol çizeceğiz ve biz odaklı bir çalışma içerisine gireceğiz” dedi.

İYİ Parti Genel Merkezince bugün açıklanan ve Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanlığı görevine atanan Erdal Gümüş ilk demecini YEHA’ya verdi.

YEHA muhabirine konuşan Gümüş, “Memleketimizin bir yeniliğe ihtiyacı vardı, birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardı, işallah Afyonkarahisar iyi olacak, Türkiye iyi olacak.
Görevlendirme yazımızı aldık. Ankara’dan dönüşte bir takım istişarelerde bulunacağız, ona göre de İl Merkez ilçe ve diğer ilçelerimizi açacağız. Daha önce yola çıktığımız arkadaşlarımızla, bu davaya gönül veren insanlarımızla, memleket sevdalılarıyla tekrar buluşup ona göre bir yol çizeceğiz. Burada biz odaklı bir çalışma içerisine gireceğiz” dedi.
İY Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatının önümüzdeki hafta düzenlenecek bir törenle açılacağı öğrenildi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir