BAŞKAN ACAR VETERİNER HEKİMLERİ AĞIRLADI | Yeha

BAŞKAN ACAR VETERİNER HEKİMLERİ AĞIRLADI

Yeha

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dünya Veteriner Hekimleri günü dolaysıyla Dinar’da hizmet veren veteriner hekimleri ve ailelerini Suçıkan Park tesislerinde ağırladı.

Image

Belediye Veteriner Hekimi Oğuz Başkaya’nın da hazır bulunduğu programda, konuşan Başkan Acar, “Yöremizde, ilçemizde, çevremizde bizlere hizmet ediyorsunuz. En önemli tarımsal alanda yaşadığımız bir kentteyiz, hayvancılık son derece önemli, bize ekonomik katkıda bulunan hayvanlarımızın sağlığı ile ilgili 24 saat gece ve gündüz çalışıyorsunuz. Sizleri tebrik ediyorum, sizlerin doktordan hiç farkınız yok, ne gece ne gündüz hayvanın ne zaman hasta olacağı ne zaman doğum yapacağı hiç belli değil. Köylünün ne zaman size müracaat edeceği hiç belli değil. Gerçekten güzel işler yapıyorsunuz, sizin yapmış olduğunuz o güzellikler önce bize yansıyor, dolaysıyla Dinar ve çevresi iyi bir kent görünümü elde ediyor. Farkında olmadan ekonomiye muazzam bir katkı sağlıyorsunuz, sağlıklı hayvan yetiştirmek sağlıklı beslenme demektir. Bu anlamda hepiniz kutluyorum, hepinizi çok seviyorum” dedi
Samimi bir atmosferde geçen kutluma programı sonrasında veteriner hekimlere hediyeleri takdim edildi.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..