BAHÇELİ'DEN AKP'LİLERE ÇOK SERT UYARI: "PARTİNİZİ ÇOK FARKLI BİR SONUCA GÖTÜRÜRSÜNÜZ!" | Yeha

BAHÇELİ'DEN AKP'LİLERE ÇOK SERT UYARI: "PARTİNİZİ ÇOK FARKLI BİR SONUCA GÖTÜRÜRSÜNÜZ!"

Yeha

Katıldığı televizyon programında AKP'li milletvekili adaylarına çok sert uyarılarda bulunan Bahçeli, "Bu tutum ülkemizi ve AKP'yi farklı sonuçlara götürür" dedi.

Image


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Star TV'de Nazlı Çelik'in sorularını yanıtladı.
Partisinin Konya'daki toplantısında AKP'li isimlere çok sert eleştirilerde bulunan Bahçeli, uyarılarını yineledi.
AKP'li bazı milletvekili adaylarının söylemlerinin ittifaka fitne girmesine neden olabileceğine dikkat çeken Bahçeli, "AK Parti'den bazı isimler halkla münasebetleri sırasında ne cumhurbaşkanını ağızlarına alıyorlar ne de ittifakı. Sadece AK Parti'nin Meclis'te güçlü kalmasını hedefliyorlar. Bunu saptırıp MHP'ye verilecek oyları alma çabasındalar. İsim söylersem fitneye biz de katılmış oluruz. Bu progandanın önünü arkasını düşündüğünüz vakit çok farkında olmadığınız sonuçlara doğru Türkiye'yi götürür, özellikle AKP'yi götürür" ifadelerini kullandı.
"3-5 VEKİL HALEN UYUMSUZLUK İÇERİSİNDE"
Nazlı Çelik'in "MHP Genel Başkanı neden Cumhurbaşkanı adayı olmuyor?" şeklinde yönelttiği soruya da cevap veren Devlet Bahçeli, 40 milletvekili ile geldiklerini, 5 vekilin ayrıldığını ve halen partide olan 5 milletvekilinin de kendileriyle uyumsuzluk içerisinde olduğunu söyledi.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..