"GÜÇLÜ MHP DEMEK, GÜÇLÜ TÜRKİYE DEMEKTİR" | Yeha

"GÜÇLÜ MHP DEMEK, GÜÇLÜ TÜRKİYE DEMEKTİR"

Yeha

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Prof. Dr. Turan Civelek, MHP'ye yönelik oluşturulan algı operasyonlarının milletin feraseti sayesinde çöktüğünü söyledi. Civelek, "Güçlü MHP demek, güçlü Türkiye demektir" dedi.

Image

Kanal3 TV de yayınlanan moderatörlüğü Mehmet Emin Güzbey tarafından yapılan “Seçime Doğru” programına konuk olan MHP Afyonkarahisar 2. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Turan Civelek, 24 Haziran seçimleri, MHP’nin seçmene taahütleri ve hayvancılık ve tarımla ilgili projelerinden bahsetti.

MHP ÜLKENİN TEMEL TAŞI, ÇİMENTOSU, GÜVENLİK FRENİDİR

Yeni dönemde amaçlarının güçlü Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini ve mecliste ise güçlü MHP'yi tesis etmek olduğunu belirten Milletvekili Adayı Prof. Dr. Civelek, "Vatandaşımızın amacı da bu olmalıdır. Tam istikrar için bu gereklidir. Çünkü MHP bu ülkenin temel taşı, çimentosu, zor dönemlerde ise güvenlik frenidir. Güçlü MHP demek güçlü Türkiye demektir. Vatandaşımız bunu görmüştür. Milletvekilliği pusulasında MHP’ye 'evet' mührünü basacağını ifade eden seçmen sayısı emin olunuz ki oldukça fazla. Milletimiz Devlete sahip çıkacağını açıkça ifade ediyor. Millet MHP'yi kendi için bir emniyet kemeri olarak görüyor, MHP’nin mecliste önemli sayıda milletvekili sayısına ulaşarak bu görevi layıkıyla ifa etmesini istiyor vatandaşımız." dedi.

NEDEN AK PARTİ İLE İTTİFAK KURULDU?

AK Parti ile neden ittifak kurulduğuna dair bilgiler veren Milletvekili Adayı Civelek, "AK Parti tabanındaki vatandaşım MHP ile aynı değerlere sahip. Aynı MHP’de olduğu gibi Milletini, Devletini seven muhafazakâr insanlar oluşturuyor AK parti tabanını. Görülüyor ki; AK Parti seçmeninin alternatifsiz diğer seçeneği ve tercihi bugün artık tamamen MHP’dir. Çünkü MHP yoksa bir şeylerin eksik olacağının farkına varmıştır vatandaşımız. MHP demek güvenli gelecek demektir. İşte bu yüzden Afyonkarahisar’lı hemşerilerim, güçlü Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve yanında ise, destek ve denetleme için MHP’nin güçlü olduğu bir meclis istiyor. Halkımız TBMM’de güçlü bir Milliyetçi Hareket görmek istiyor. Çünkü Milletimiz 15 Temmuz ve sonrası dönemde MHP’nin sorun çözme yeteneğini ve milletin yanındaki dik duruşunu gördü ve takdir ediyor." diye konuştu.
Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..