AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI | Yeha

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

Yeha

24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri'nde AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları düzenlenen iftar programının ardından tanıtıldı. Programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Image

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları düzenlenen iftarın ardından tanıtıldı. AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca, milletvekilleri Ali Özkaya ve Hatice Özkal, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, milletvekili adayları İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Zeybek, Rasime Kıpırtı Fedakar, İbrahim Ünlüer, Dombra şarkısının bestecisi Arslanbek Sultanbekov ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin basit bir seçimden ibaret olmadığını tarihi bir seçimin yapılacağını söyledi.
Eroğlu, “Bu seçim devletimizin bekası, milletimizin istikbali ve istiklali için çok önemli. Cumhurbaşkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Afyonkarahisar’ı çok seviyor. Konuşmasında her zaman “biz Afyonkarahisar’dan yola çıktık” diyor. Afyonkarahisar Cumhuriyetin kurulduğu, istiklalin kazanıldığı topraklar. İnşallah Afyonkarahisar 24 Haziran’da destan yazacak. Onlar konuşur, AK Parti yapar. Söz verdiğimiz her şeyi yapıyoruz. Şu ana kadar dünyada bu kadar sürede en çok baraj ve göletin yapıldığı yer Afyonkarahisar…. Bizler Allah’ın rızasını kazanmak için çalışıyoruz. Sizlere hizmet etmek ibadettir. 600 tane İSKİ’de, 7500 tane Bakanlıkta ve DSİ’de şu anda 8100 tane tesis açarak dünyada en çok tesis açan bir bakan unvanına sahibim. Bu kardeşiniz; 525 baraj, 1000 gölet, 4500 dere ıslahı, 6,5 milyon hektar sulama ile 4 milyar fidanı toprakla buluşturan ve nice nice yatırım yaptı. Yaparsa AK Parti yapar” diye konuştu.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..