ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA IŞIK’TAN ZİYARET | Yeha

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA IŞIK’TAN ZİYARET

Yeha

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık’ı makamında kabul etti.

Image

Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve dernek yönetimi ile birlikte Belediye Başkanı Çoban'a nezaket ziyaretinde bulunan Genel Başkan Mustafa Işık, Afyonkarahisar'ın kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade etti.
Genel Başkan Işık, Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı'nın bir önceki genel başkan tarafından haksız bir yere görevden alındığını, kendisinin tamamen arkasında olduğunu ve göreve gelir gelmez ilk iş olarak kendisine görevinin geri iade edildiğini hatırlattı.

İLK ZİYARETİ AFYONKARAHİSAR’A YAPTI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık’ın Genel Başkan seçilmesinin ardından ilk ziyaretini Afyonkarahisar protokolüne yaptığını söyleyen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.Belediye Başkanı Çoban, şehit ailelerine ve gazilere çok önem verdiğini ve her zaman gurur duyduklarını belirterek, “Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve yönetimi bizi ziyaret etti. Bizim için en önemli ziyaretlerden birisidir. Kendilerini yeni görevlerinden dolayı tebrik ediyorum. Canı gönülden kutluyorum. 8 yıldan bu yana beraber çalıştığımız, bundan da daima gurur duyduğumuz, başarılarıyla hep iftihar ettiğimiz Türkiye çapında örnek gösterdiğimiz İsmail Kumartaşlı’nın da tekrar göreve iade edildiğini duymuş olmakta bizleri çok mutlu etti. Bundan dolayı Genel Başkan Işık’a minnettarlığımızı iletiyorum. Bundan sonrada Şehit aileleri ve Gazilerimizle ve onların yakınlarıyla en güzel şekilde işbirliğimiz devam edecek. Onların yaptıkları fedakârlıklar yanında bizim yaptığımız katkıların hiçbir önemi yok. Allah tüm şehit ailelerimizden, gazilerimizden ve yakınlarından razı olsun” diye konuştu.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..