KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER'DEN ORTAK AÇIKLAMA | Yeha

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER'DEN ORTAK AÇIKLAMA

Yeha

Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener görüşme sonrasında açıklama yaptı.

Image

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener görüşme sonrasında açıklama yaptı. Meral Akşener Cumhurbaşkanı adayı olduğunu tekrar etti. Meral Akşener açıklamasında, CHP'den 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye geçmesiyle ilgili Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti. İki lider de Abdullah Gül'ün adaylığına ilişkin sorulara yanıt vermedi.
Akşener konuşmasında, "Kendilerini ziyaret sebebimiz üstün demokrasi hareketlerine teşekkür etmekti. Diğer taraftan merak ediyorsunuzdur, 25 Ekim'de kurulduk, 1 Nisan'da kurultayımızı yaptık. 100 bin imza ile İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adaylığımı sürdürmek istediğimi belirtmek isterim. Bir demokrasi katliamının önüne geçildi, tekrar teşekkür ediyorum. Partimizin sloganı da Türkiye ve milletimiz iyi olacak" ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu ise konuşmasında, "Şunu rahatlıkla söyleyebilirim, biz demokrasiyi savunanlar hangi parti olursa olsun 24 Haziran ve 25 Haziran'da bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getireceğiz. Bundan yüzde yüz eminim. Demokrasi birlikteliğini sürdürmenin önemli olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..