SEÇİME HAZIRIZ | Yeha

SEÇİME HAZIRIZ

Yeha

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi.

Image

Toplantıya Medya Tanıtım Başkanı M. Zahit Özer, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan katıldı.

SAMSAT HALKINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

Toplantıda ilk olarak Adıyaman’ın Samsat ilçesinde gece saatlerinde yaşanan deprem ile ilgili geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Yurdunuseven, “Samsat ilçesinde 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde can kaybı yaşanmazken, 35 kişi yaralandı. Yaralılara Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Adıyaman halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Devletimiz gerekli müdahaleyi yapmıştır. Allah bir daha böyle olayları yaşatmasın inşallah” dedi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA YAPILAN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME YAPTI

Başkan Yurdunuseven geçtiğimiz hafta AK Parti’nin çalışmaları hakkında da bilgilendirme yaptı. Yurdunuseven konuşmasında, “İlimizde ilk kez kitap fuarı düzenlendi. ‘Kitap fuarına sahip çıkalım kültür şölenine dönüşsün’ sloganı ile kitapseverlerin ziyaretine açılan fuara Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte katıldık.Kurumları, evleri ziyaret ettik. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine katıldık. Cumhuriyet'i kuran ve bugüne kadar gerek 15 Temmuz'da gerek güvenlik kuvvetlerimizin operasyonlarında bu vatan bu bayrak bu millet için şehit olanlara Allah'tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyoruz. AK Parti İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresine katıldık. Mevcut İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk kongrede güven tazeledi. Ben bir kez daha Ferda Hanım ve ekibine başarılar diliyorum. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak bütün kongrelerimizi tamamladık. Son olarak Kadın Kolları kongremizi gerçekleştirdik. Orman ve Su İşleri bakanımız Veysel Eroğlu da bu kongreye katıldı. Buradan yeniden göreve seçilen yeni yönetim kuruluna, göreve devam eden tüm üyelerimize başarılar diliyorum. Tekrar tebrik ediyorum. Biz şu anda hem seçimlere, hem de büyük kongremize hazır durumdayız. Bugün de arkadaşlar gördüğünüz gibi hem Kadın Kollarımızhem de Gençlik Kollarımız ile sizlerin karşısındayız. Biz AK Parti Afyonkarahisar İl teşkilatı olarak hem Kadın ve Gençlik Kollarımızlave ana kadememizle seçimlere hazırız” ifadelerine yer verdi.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..