TÜM OYLAR İYİ’YE GELECEK | Yeha

TÜM OYLAR İYİ’YE GELECEK

Yeha

İYİ Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Okşan Ulusoy Efe, Gebeceler Belde Başkanlığı görevine Zafer Durmuş’un atandığını bildirdi.

Image

İYİ Parti Gebeceler Belde Başkanlığının açılışında konuşan Merkez İlçe Başkanı Okşan Ulusoy Efe, “İYİ Parti olarak kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Herkesi kucaklayacağız. Göreceksiniz 24 Haziran seçimlerinden sonra herkes İYİ Partili olacaktır. Gebeceler belde başkanlığına atanan Zafer Durmuş kardeşimize başarılar diliyorum” dedi.
Gebeceler Beldesinden ve il merkezinden katılan çok sayıda İYİ Partilinin hazır bulunduğu görevlendirme toplantısında İl Başkanı Erdal Gümüş’de bir konuşma yaptı.
Gümüş konuşmasında, şunları söyledi:
“Siyasi görüşü ne olursa olsun hiç kimseyle ağız dalaşına girmeyeceğiz. Bizim üzerimize çok gelecekler. Sakın olaki onlara uymayacağız. Biz Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız. Ya olacak, ya olacak.”
İYİ Parti Gebeceler Belde Başkanlığına atanan Zafer Durmuş ise, “Köylünün dutumu ortada, sadece boş durmayalım diye tarlaları ekiyoruz. Zarar ediyoruz. Bu hükümet sesimizi duymuyor ama 24 Haziranda sesimizi duyuracağız. Gebeceler beldesindeki tüm oyları İyi Partiye alacağız” diye konuştu.Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..