YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

HAK-İŞ İl Başkanı Hulusi Güngör HAK-İŞ İl Başkanı Hulusi Güngör
HAK-İŞ İşçi Sendikaları Konfederasyonu için uzun süredir boşta olan Hak-İş Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevini Hulusi Göngör’e verdi. HAK-İŞ İl Başkanı Hulusi Güngör

HAK-İŞ İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin’in imzalarıyla yapılan açıklamada, “HAK-İŞ Konfederasyonu Yönetim Kurulu’nun 06.10.2017 tarihli kararı doğrultusunda Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na Cemil Eser yerine Hulusi Güngör atanmıştır” denildi.
“BİZE DUYULAN GÜVENİ BOŞ ÇIKARMAYACAĞIZ”
Kendisine görev tebliğinin yapılmasının ardından bir açıklama yapan Hulusi Güngör, “Öz Taşıma İş sendikası Afyonkarahisar sorumlusu olarak çalışmalarımıza devam ediyorduk. Konfederasyonumuz Genel Merkezinden yapılan araştırma ve iyi düşünceler sonucunda Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımızın ortak kararı ile bu göreve layık görüldük. Bu bağlamda teşekkürü bir borç biliyorum. Bize duyulan güveni boş çıkarmayacağımı, bilakis daha çok özverili bir şekilde çalışacağımı belirtmek istiyorum” dedi.
“HAK VE ADALET TERAZİSİNDEN ŞAŞMAYACAĞIZ”
Güngör, “Bundan böyle Konfederasyonumuz sendikalarına üye olan tüm işçi kardeşlerimize eşit mesafede ve adalet terazisinden şaşmadan çalışacağımızı ifade etmek istiyorum. Çünkü konfederasyonumuzun ismi ‘HAK’ ve bu ismin maneviyatını biliyoruz. Haksızlığa tahammülümüz yok” şeklinde konuştu.
Afyonkarahisar Belediyesinde çalışan Hulusi Göngör, evli ve iki çocuk babası.>

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir