YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Hakemlerden Başkan Çoban’a teşekkür ziyareti Hakemlerden Başkan Çoban’a teşekkür ziyareti
Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkan ve üyeleri Belediye Başkanı Çoban'a spor camiasına verdiği destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. Hakemlerden Başkan Çoban’a teşekkür ziyareti

Ziyarette konuşan Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mehmet Sarlık, “Afyonkarahisar Hakemliğinin gelmiş olduğu noktada Başkanımız Burhanettin Çoban’ın rolü büyüktür. Dernek şube binamızın alınmasında da büyük gayretleri olmuştur. Kendisine spor camiamıza verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu olarak daha üst seviyelere hakem çıkarabilmek için çalıştıklarını belirten İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş ise “Başkanımız Burhanettin Çoban’a Hakemlere sunduğu spor tesislerinden dolayı teşekkür ederim. Buradaki tüm hakem ve gözlemcilerimize de başarılar diliyorum” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, spor camiasının her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.
Başkan Çoban, “Belediyemizin girişimleri ile ilimize Türkiye’nin önemli tesisleri arasında yer alan bir spor kompleksi kazandırdık. Sporun her alanında ayrım yapmadan yardım ve hizmet etmeye devam ettik bundan sonra da edeceğiz. Motor sporları, araba yarışlarıyla dünyaya sesimizi duyurmaya gayret ediyoruz. Bunun diğer spor alanlarında da olmasını temenni ediyorum. Ziyaretinizden dolayı tüm hakem ve gözlemcilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.
Ziyaret, Başkan Çoban’a çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çektirilmesiyle sona erdi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir