YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

HER TÜRLÜ SUÇ VAR HER TÜRLÜ SUÇ VAR
  Bilecik Açık Cezaevinden firar ederek Afyonkarahisar’da uyuşturucu satmaya çalışan şahıs, polis tarafından yakalandı. Üzerinde çok sayıda uyuşturucu haplar ile bonzai bulunan şahıs çıkarıldığı... HER TÜRLÜ SUÇ VAR

 

Bilecik Açık Cezaevinden firar ederek Afyonkarahisar’da uyuşturucu satmaya çalışan şahıs, polis tarafından yakalandı. Üzerinde çok sayıda uyuşturucu haplar ile bonzai bulunan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu satıcısı olan şahsı kent merkezinde takibe aldı. Şahıs uyuşturucu saterken Emniyet ekiplerince suçüstü yakalandı.

Şahsın üzerinde yapılan aramada 73 adet ecstasy uyuşturucu hap, 48 adet captagon uyuşturucu hap, 1,5 gr metamfetamin, 78 fişek, 53,4 gr satışa hazır bonzai ve paket halinde 42 gr bonzai maddesi olmak üzere toplam 121adet uyuşturucu hap, 95,4 gr bonzai ile 1,5 gr metamfetamin ele geçirildi.

Şahsın yapılan kimlik kontrolünde sahte kimlik kullandığı ve ayrıca Bilecik Açık Cezaevinden firar ettiği ve firar olarak arandığı, yapılan GBT sorgusunda ise 5 ayrı suçtan hakkında yakalama kararının bulunduğu tespit edildi.

Gözaltına alınan şahıs sorgulamasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yerel Haber Ajansı