YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Hüdai Kaplıcaları cazibeliğini koruyor Hüdai Kaplıcaları cazibeliğini koruyor
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile bölgenin cazibe merkezi haline geldi. Konu hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Çöl;... Hüdai Kaplıcaları cazibeliğini koruyor

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile bölgenin cazibe merkezi haline geldi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız tarihinde görülmeyen ilkleri yaşamanın ve yaşatmanın mutluluğu içerisindedir. Sandıklımıza değişik illerden tur müşterilerimiz gelerek kaplıcalarımızdan faydalanmaya başlamışlardır. Bunun yanında 128 Apart dairelerin A-B-C-D bloklarda yenileme ve tadilat işlemleri sürüyor. Uydu sistemleri yenileme ve onarım işlemleri ile mobilya atölyemizde ve marangozhanede birim müdürlüklerinin ihtiyaçları için mobilya ve alüminyum çerçeve kapı imalatları devam ediyor. Eski marketin yerine berber ve PTT acentesi açılması için inşaat çalışmalarımız hızla devam ediyor” dedi.
CAZİBE MERKEZİ
Hüdai Kaplıcalarında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Çöl, “Bir yanda hizmet üretip satarken, diğer yandan bakım, tadilat, yenileme, onarım, arıza ve imalat işlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca evlenecek çiftlerin dış çekimleri için kaplıcalarımızı tercih etmeleri bir cazibe merkezi olduğumuzun ispatıdır diye düşünüyorum. Ben bu vesileyle Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızı tercih eden vatandaşlarımıza ayrıca eksiklerin yapılması noktasında gece-gündüz mesai harcayan personelimize ve birim amirlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir