YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

İlk ziyaret Başkan Acar’a İlk ziyaret Başkan Acar’a
Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanlığı görevine atanan Erdal Gümüş, görev tebliğini almasının ardından ilk ziyaretini MHP’den istifa ederek İYİ... İlk ziyaret Başkan Acar’a

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanlığı görevine atanan Erdal Gümüş, görev tebliğini almasının ardından ilk ziyaretini MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçen Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a yaptı.

İYİ Parti Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ile bir süre görüşerek, Dinar, Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçeleriyle ilgili yapılacak İlçe Teşkilatları için karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
İl ve İlçe teşkilatlarını karşılıklı görüş alışverişleriyle sağlam bir temele oturtmayı hedeflediklerini belirten İY Parti Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, “Bugüne kadar yapılmamış bir siyaset anlayışı ile herkesi kucaklayan bir tavırla yola çıktık ve bu yolda herkesi kucaklamaya çalışacağız. Çalışmalarımızda ‘ben’ değil ‘biz’ odaklı bir çalışma sürdüreceğiz” dedi.
İYİ Partiye geçen ilk belediye başkanları arasında yer alan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, dinar’ın ve bölgenin İYİ olması için çalışacaklarını söyledi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir