YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

İŞKUR SAHAYA İNDİ İŞKUR SAHAYA İNDİ
Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, kurum olarak vatandaşlara daha yakın olma adına çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Çalışma Sosyal Bakanı Mehmet... İŞKUR SAHAYA İNDİ

Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, kurum olarak vatandaşlara daha yakın olma adına çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Çalışma Sosyal Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” kapsamında Afyonkarahisar Valiliği’nde stant açan Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, “Afyonkarahisar İŞKUR olarak daha fazla vatandaşımıza ulaşabilmek ve bugüne kadar kurumumuza yolu düşmemiş vatandaşlarımıza ve işverenlerimize İŞKUR’u tanıtmak amacıyla stant açtık. Burada devletimizin sıcak yüzünü göstermeyi amaçlıyoruz. Milli Seferberlik bilinciyle, vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu alışveriş merkezleri, büyük işyerlerinde çalışmalarımız devam ediyor. Stantlarda İş ve Meslek Danışmanlarımız yer alıyor. Açık işler, işsizlik sigortası, aktif işgücü hizmetleriyle ilgili bilgiler veriliyor. Bu tür stantları açmaya bundan sonra da devam edeceğiz” diye konuştu.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir