YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

İYİ Parti Sandıklı İlçe Başkanı Mehmet Bahşi oldu İYİ Parti Sandıklı İlçe Başkanı Mehmet Bahşi oldu
İYİ Parti Sandıklı İlçe Kurucu Başkanı Mehmet Bahşi, oldu. İYİ Parti Sandıklı İlçe Başkanı Mehmet Bahşi oldu

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş tarafından tevdi edilen görevi kabul eden Bahşi, kısa bir süre içerisinde Sandıklı İlçe Teşkilatının kurulması için çalışacağını söyledi.
İl merkezi ve ilçelerde, diyaloglarla teşkilatların kurulması için çalıştıklarını belirten İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, tüm ilçelerdeki teşkilatların kurulması için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.
Partiye gönül vermiş kişilerle, ilçelerdeki önde gelen kişilerin de görüşlerine başvurarak, sağlam teşkilatlar kurma adına çalıştıklarını ifade eden Başkan Gümüş, “Teşkilatlarımızın kurulmasında görev alacak arkadaşlarımızın hepsi bizim için ayrı bir değer. İlçelerimizde İYİ Partiye çok büyük ilgi duyan insanlarımız var. Bunlarla tek tek görüşüyoruz ve kimseyi kırmadan tek çatı altında hepsine ayrı ayrı görevlerin düştüğünün bilinciyle hareket etmelerini sağlıyoruz. Hiç bir arkadaşımızın kırılmasını ve incinmesini istemiyoruz. Görüştüğümüz tüm arkadaşlarımız da bu yönde görüş belirterek, kendilerine tevdi edilecek tüm görevlerde yer alabileceklerini söylüyorlar. Bu da bize ve partimize olan güveni ortaya koyuyor. Onların güvenlerine layık olmaya çalışacağız” dedi.

BÜYÜK HEDEFLERİ OLAN YENİ BİR PARTİYİZ

Ziyaret edilen tüm ilçelerde İYİ Parti’ye karşı büyük bir özlem duyulduğunun farkında olduklarını vurgulayan Erdal Gümüş, İYİ Parti üzerinde oynanan yıpratma oyunlarının halk tarafından çok iyi bilindiğini ifade etti.
Gümüş, “Ziyaret ettiğimiz tüm ilçelerde partimize karşı yakın bir ilgi ve alaka görüyoruz. Zaman zaman ortaya atılan, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve partimizin önde gelenleri hakkında yıpratma adına ortaya atılan iftiraların da vatandaşlarımız tarafından tepkiyle karşılandığını görüyoruz. Görüyoruz ki; bu tür oyunlara hem bizim karnımız tok hem de vatandaşlarımızın karnı tok. Biz şu veya bu partinin devamı değil, büyük hedefleri olan yeni bir partiyiz. Onun için dedikodulardan ziyade bu güzel ülke insanına nasıl ve ne şekilde daha iyi hizmet edebiliriz çabasındayız” diye konuştu.

SANDIKLI İYİ OLACAK

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş’ten Sandıklı İşçe Teşkilatını kurma görevini alan Mehmet Bahşi ise Sandıklı ilçesinin kentin en büyük ilçesi olduğunu belirterek. “Sandıklı İYİ olacak” dedi.
Sandıklı İlçe Teşkilatının kısa bir sürede kurulacağını vurgulayan Bahşi, “Sandıklı insanı daha partimiz kurulmadan bize yakın ilgi duydu. Bunu görüyor ve biliyoruz. İnsanlarımızın bize bağladıkları umutlarını boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız. Öyle görüyorum ki Sandıklı İYİ Parti teşkilatı ilin en güçlü ilçe teşkilatı olacaktır. Bana bu görevi layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, İl Başkanımız Sayın Erdal Gümüş’e teşekkürlerimi sunuyorum. Bize gösterilen bu güveni partimin iktidara gelmesi için kullanacağım ve bu güveni boşa çıkarmayacağım” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir