YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

İYİ Parti’den İhsaniye çıkarması İYİ Parti’den İhsaniye çıkarması
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Kurucu Başkanı Erdal Gümüş, İhsaniyeliler ile bir araya geldi.   İhsaniye Belediyesi Çaltepe Sosyal Tesislerinde İhsaniyeliler ile bir araya gelen... İYİ Parti’den İhsaniye çıkarması

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Kurucu Başkanı Erdal Gümüş, İhsaniyeliler ile bir araya geldi.

 

İhsaniye Belediyesi Çaltepe Sosyal Tesislerinde İhsaniyeliler ile bir araya gelen Başkan Gümüş, İYİ Parti’nin Afyonkarahisar’daki teşkilatlanmaları ile ilgili bilgiler verdi.

İhsaniyelileri seslenen Başkan Gümüş, ben duygusundan ziyade biz duygusuna vurgu yaptı.

İYİ Parti’nin bir kitlenin değil herkesin partisi olduğuna işaret eden Başkan Gümüş, İYİ parti kapılarının vatanını milletini seven ve onun için hizmet etmek isteyen herkese açık olduğunu söyledi.

İYİ Parti İl binasındaki tadilatların da sonuna gelindiğini belirten Başkan Gümüş, “Bugün burada olduğu gibi tüm ilçelerimizi ziyaret ederek, istişare ediyoruz. Şu veya bu başkan olsun demiyoruz. O ilçedeki insanlarımız kimi başkan olarak görmek istiyorsa biz o arkadaşımıza görev veriyoruz ve arkasında duruyoruz. Bugün de İhsaniye kurucu ilçe başkanımızın kim olması konusunda sizlerin görüşlerine başvuruyoruz. Çünkü ‘ben yaptım oldu’ zihniyetinden uzak bir yaklaşım sergilemek istiyoruz. Bizim insanımız bugüne kadar ne çektiyse ‘ben yaptım oldu’dan çekmiştir. İYİ Parti ile böyle bir zihniyet artık olmayacak” dedi.

Toplantıda İhsaniyelilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Gümüş, önümüzdeki günlerde İhsaniye kurucu ilçe başkanının görevlendirebileceklerini ifade etti.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir