YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Keçiler, H.E. TED Ankara Kolejliler sınavında Keçiler, H.E. TED Ankara Kolejliler sınavında
Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Afyon Belediyespor, bu hafta sonunda kendi saha ve seyircisi önünde ligin güçlü ekiplerinden H.E. TED Ankara Kolejliler karşısına... Keçiler, H.E. TED Ankara Kolejliler sınavında

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Afyon Belediyespor, bu hafta sonunda kendi saha ve seyircisi önünde ligin güçlü ekiplerinden H.E. TED Ankara Kolejliler karşısına çıkmaya hazırlanıyor

Türkiye Basketbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren ekiplerden olan temsilcimiz Afyon Belediyespor, geçtiğimiz hafta zorlu Türk Telekom sınavından mağlubiyet ile ayrılmanın üzüntüsünü yaşasa da çabuk unutmuş durumda. Mor beyazlılar şimdiye kadar oynadıkları sekiz karşılaşmadan sadece ikisinde sahadan yenik ayrılarak diğer altı karşılaşmayı kazanmasını bildi ve ligde dördüncü sıraya kadar geriledi.
SIKI HAZIRLANIYORUZ
Cumartesi günü potadaki mücadele Koç Can Sevim için deyim yerinde ise kader niteliği taşımakta. Ligde oynadığı sekiz karşılaşmayı kazanan ve lider durumda bulunan Türk Telekom’a boyun eğen ve TED maçına odaklanan Can Sevim’in ekibi bu maça sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Başarılı Koç, bu karşılaşmada alacağı bir galibiyet ile rakibine hem bir mağlubiyet daha tattırmak hem de ligde iddiasını sürdürmek. TED şimdiye kadar oynadığı maçlarda inişli çıkışlı bir performans sergilerken altıncı sırada yer alıyor. Ankara temsilcisi rakip potaya 618 sayı attı ve potasında ise 583 sayı gördü. Mor beyazlı temsilcimiz ise ligde en çok sayı atan ekiplerin başında geliyor. 643 sayı ile ikinci sırada yerini alan temsilcimiz 600 sayıyı kendi potasında gördü.
MÜCADELE SAAT 16.30’DA BAŞLAYACAK
Ankara Spor Salonunda oynanacak bu zorlu karşılaşma saat 16.30’da başlayacak. Her iki takım arasında çok çetin geçmesi beklenen mücadeleye Ankara’lı spor severlerin de yoğun bir şekilde ilgi ve alakaları bekleniyor.
KOÇ SEVİM ESKİ TAKIMINA KARŞI YER ALACAK
Geçtiğimiz sezon Ankara ekibinin başında bulunan ve bu sezon temsilcimiz Afyon Belediyespor ile anlaşmaya varan Baş Antrenör Can Sevim, eski takımına karşı eski salonunda galibiyet için mücadele verecek.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir