YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Kitap Fuarı okurlarla yazarları buluşturdu Kitap Fuarı okurlarla yazarları buluşturdu
Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Afyonkarahisar İl Müdürü Cemil Paslı, Tokat Kitap Fuarında okurlarıyla buluştu, kitaplarını imzaladı. Kitap Fuarı okurlarla yazarları buluşturdu

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Afyonkarahisar İl Müdürü Cemil Paslı, Tokat Kitap Fuarında okurlarıyla buluştu, kitaplarını imzaladı.
Cumhuriyet Meydanında kurulan dev çadırda açılan kitap fuarı yazarları okuyucuları ile buluşturmaya devam ediyor. Yoğun ilgi gören kitap fuarında Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat milletvekilleri Zeyid Aslan, Yusuf Beyazıt, AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel ile birlikte stantları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti. Başkan Eroğlu, Tokatlı şair ve yazarlarla tek tek sohbet ederek Kitap Fuarına katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.
HER İLDE HER İLÇEDE AÇILMASI GEREKİR
Kitap Fuarını değerlendiren Cemil Paslı, kitap okumanın önemini Tokatlıların bir kez daha gösterdiğini söyledi.
Kitap fuara gösterilen yoğun ilgiden dolayı tokatlılara teşekkür eden Paslı, “Güzel bir etkilikte okurlarımızla bir araya geldik. Bu etkinliği düzenleyen ve emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederim. Etkinlikle okurlarımıza kitaplarımızı imzaladığımız gibi onlarla sohbet etme imkaı da bulduk. Onların güzel eleştirilerini aldık. Onların bize gösterdikleri yakın ilgiden oldukça memnunuz. Herkese gönül dolusu sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.
Paslı, Kitap Fuarlarının her ilde her ilçede yapılması gereken bir etkinlik olduğunu belirterek bu konuda yöneticilerin duyarlı olmalarını istedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir