YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASI KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASI
  İscehisar ilçesi Dörtyol mevkiinde devam eden köprülü kavşak çalışması hız kesmeden devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik,Karayolları Kontrol Şefi... KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASI

 

İscehisar ilçesi Dörtyol mevkiinde devam eden köprülü kavşak çalışması hız kesmeden devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik,Karayolları Kontrol Şefi Ali Bozkır ile İhaleyi alan yüklenici firma Burkay İnşaat Şantiye şefi Fatih Aktan’dan bilgi aldı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Çibik, “Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması ile birlikte araç trafiğinin rahatlayacağı gibi yıllardır çözülemeyen,  can ve mal kaybına neden olan kazalarında önüne geçilmiş olacak.

Çalışmalar nedeniyle orta refüjün trafiğe kapatıldı, vatandaşlarımızın da geçişlerinde kazalara sebebiyet vermemek adına Dörtyolda bulunan alt geçidi zorunlu kullanmaları gerektiğini söylerken, daha modern ve daha estetik bir İscehisar adına çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizi geleceğine yönelik proje çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. ” dedi.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir