YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

1-) YEHA, herkese açık alanlara ve özel iletişim kanallarına sahip bir haberleşme platformudur. Kullanıcıların bu platformda öncelikle birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.

 

2-) Kullanıcı üyelerin, yeha.com.tr‘nin herkese açık alanlarına, özel mesaj alanlarına diğer üyelerin birbirlerine karşı tehdit, taciz, küfür, homofobik, cinsiyetçi ve hakaret içeren söylemlerde bulunması yasaktır. Aksi halde yorumlar YEHA yönetici ve editörleri tarafından silinecektir.

 

3-) YEHA üzerinden, kullanıcı üyenin yayınladığı içerikler, 3. Şahıslar hedef alınarak hazırlanmış, hakaret, ırkçılık, ayrımcılık, karalayıcı, altatıcı, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verecek ifadelere sahip olamaz. YEHA kullanıcısı bu şartları (Kullanıcı Sözleşmesi) taahhüt etmiştir.

 

4-) Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni ihlal eden kullanıcılar, diğer kullanıcılara küfür, taciz, tehdit, hakaret vb. davranışlarda bulunamaz. Ayrıca diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini deşifre eden, elde ettiği bilgileri kişisel çıkarları için kullanan kullanıcı üyelerin hesapları YEHA tarafından kapatılacaktır. YEHA üyeliklerinin silinmesi hakkını saklı tutmaktadır.

 

5-) Kullanıcı üyelerin oluşturduğu içeriklerde, YEHA ile yapılmış bir anlaşma ya da YEHA’nın izni olmadan reklam içeren, reklam niteliğinde olan ve backlink amacıyla kullanılan içerikler oluşturamaz.

 

6-) Kullanıcı üyeler yorumlarda, içeriklerin tamamında büyük harf kulanmamalıdır. Ayrıca site içerisindeki yorumlar Türkçe olmalıdır.

 

7-) YEHA, herhangi bir haberi, galeriyi, listeyi, karşılaştırmayı veya yorumu, herhangi bir sebep göstermeksizin ve kullanıcıyı uyarmadan değiştirme, güncelleme, kaldırma ve engelleme hakkına sahiptir. YEHA tüm bu haklarını saklı tutmaktadır.

 

😎 Kullanıcı üyelerin ve okuyucuların yargı mercilerine saygısızlık (küfür, hakaret, tehdit vb.) içeren veya içerme ihtimali olan yorumlarına asla izin verilmeyecektir.

 

9-) Kullanıcı üyelerin kendi güvenlik ve hukuki hakları açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.

 

10-) YEHA’da yayınlanan hiçbir içerik, izin alınmadan kullanılamaz.