YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Milli Parklar’dan teşekkür Milli Parklar’dan teşekkür
Milli Parklar Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürlüğünden başarılı personel ve hayvan severlere teşekkür belgesi verildi. Bölge Müdürlüğü ile birlikte gönüllü kişi ve kuruluşlarla beraber hareket... Milli Parklar’dan teşekkür

Milli Parklar Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürlüğünden başarılı personel ve hayvan severlere teşekkür belgesi verildi.

Bölge Müdürlüğü ile birlikte gönüllü kişi ve kuruluşlarla beraber hareket eden ve ferdi olarak sokak hayvanlarının korunması konusunda çalışmalar yürüten hayvan severlere Teşekkür Belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.
Bölge müdürlüğü olarak amaçlarının toplumda farkındalık oluşturması ve bu çalışmaları yapan hayvan severlerin kamuoyuna güzel örnek olmasını dilediklerini belirten Mili Parklar 5. Bölge Müdürü Mahmut Temel, geçtiğimiz günlerde Akdağ Tabiat Parkında kaçak olarak 2 adet Kızıl vuran avcıları uzun uğraşlar sonucunda yakalayan ve haklarında yasal işlem yapan 3 Bölge müdürlüğü personeline de teşekkür belgesi verdi.
Temel, “Afyonkarahisar ilimizde yıllardır sokak hayvanlarına su ve yem veren, yaralı hayvanların tedavisi için gayret gösteren, bakıma muhtaç sokak hayvanların sahiplendirilmesi için emek veren, yani çevresinde bulunan diğer canlıların da farkında olup, onlara karşı sorumluluk duyan ve gayret eden tüm hayvan severlere teşekkür ediyoruz” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir