YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

MUHTARLAR, ‘HAYIRLI OLSUN’ DEDİ MUHTARLAR, ‘HAYIRLI OLSUN’ DEDİ
  Türkiye Muhtarlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Süleyman Akagündüz ve muhtarlar ilimize yeni atanan PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir’i ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği... MUHTARLAR, ‘HAYIRLI OLSUN’ DEDİ

 

Türkiye Muhtarlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Süleyman Akagündüz ve muhtarlar ilimize yeni atanan PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir’i ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığına getirilen Afyonkarahisar Devlet Hastanesi eski Başhekimi Mehmet Duran’ı ziyaret etti.

İlk olarak Mersin’den Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğüne atanan Mehmet Örsdemir’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan muhtarlar, Mersin’deki başarılı çalışmalarını öğrendiklerini ve Afyonkarahisar’a da önemli proje ve çalışmalara imza atacağına inandıklarını kaydettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren PTT Başmüdürü Örsdemir ise, Afyonkarahisar’a faydalı hizmetlerde bulunmak için gayretli bir şekilde çalışacağını ifade etti. Örsdemir, PTT’nin çağın teknolojik gelişmelerini takip eden ve bu gelişmeleri hizmetlerine yansıtan, yeniliğe açık bir kuruluş olduğunu söyledi.

Afyonkarahisar’ın özellikle mermer ve termal başkenti olduğunu vurgulayan Örsdemir, Mersin’deki lojistikle ilgili gelişmiş ağı Afyonkarahisar’da kurmak istediğini kaydetti. Örsdemir, “Burada bu konuda özellikle mermer ve termalle ilgili lojistik konusunda çok iş yapacağımız düşünüyorum” dedi.

Muharlar, PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir ziyaretinin ardından Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığına getirilen Afyonkarahisar Devlet Hastanesi eski Başhekimi Mehmet Duran’ı ziyaret etti.

Duran’ın da başhekimliği dönemindeki başarılı çalışmalarını bildiklerini kaydeden muhtarlar, yeni görevinde başarılar dilediler.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir