YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

MUHTARLARA İNTERNET EĞİTİMİ MUHTARLARA İNTERNET EĞİTİMİ
  Sandıklı Belediyesi, Habitat Derneği ve Türk Telekom ortaklığında organize edilen “İnternet ile Hayat Kolay” Projesi May Termal Otel’de gerçekleştirildi. İki gün boyunca yapılan... MUHTARLARA İNTERNET EĞİTİMİ

 

Sandıklı Belediyesi, Habitat Derneği ve Türk Telekom ortaklığında organize edilen “İnternet ile Hayat Kolay” Projesi May Termal Otel’de gerçekleştirildi.

İki gün boyunca yapılan organizasyonda Sandıklı İlçe ve köy muhtarlarımız katılırken, kendilerine internette yapılabilecek işlemler, e-devlet kullanımı, sosyal medya hesapları, elektronik posta ve buna benzer bilgiler verildi. Uygulamalı olarak yapılan organizasyonlarda muhtarlarımız bu eğitim hakkında duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Birinci eğitim gününde Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl muhtarları ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Akşam yemeğinde muhtarlar ile bir araya gelen Başkan Mustafa Çöl, bu eğitime katıldıkları için muhtarlara ve Habitat derneğinin gönüllü saha personelleri arkadaşlarımıza teşekkür ederek, eğitimin hayırlı olmasını temenni etti.

Akşam yemeğine Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve değerli ilçe ve köy muhtarları katıldı.

Akşam yemeğinden sonra toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafı ile eğitim gününün birinci günü sona ermiş oldu.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir