YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Öğrencilerden Başkan Çöl’e ziyaret Öğrencilerden Başkan Çöl’e ziyaret
Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Sandıklı Belediye Başkanı Başkan Mustafa Çöl’ü ziyaret ettiler. Öğrencilerden Başkan Çöl’e ziyaret

Sandıklı ilçesi Fatih Mahallesinde yeni yapılan Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Belediye Başkanı Başkan Mustafa Çöl’ü ziyaret ettiler.

Ziyarete Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencileri, Okul Müdürü Ahmet Aydar, okul öğretmenlerinden Cemal Fırat ve Esra Dev katıldılar.
Fatih Sultan Mehmet Okulu’na yapılan hizmetler ve desteklerden dolayı Başkan Mustafa Çöl’e çiçek veren heyet, kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında öğrencilerle görüşen Başkan Mustafa Çöl okul ve yönetim ile ilgili okul müdüründen bilgiler aldı.

Ziyarette konuşan Başkan çöl, “Fatih Mahallemize verdiğimiz sözü gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyim. Bilindiği üzere mahallemizde okul olmadığı için öğrenci miniklerimiz çok uzun bir yol gitmek zorunda kalıyorlardı. Bu hem aileler için hem de öğrencilerimiz için özellikle kış aylarında sıkıntı yaşanmaktaydı. Şimdi evlerinden yürüyerek 1-2 dakika içerisinde okullarına ulaşmaktalar. Ben bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir