YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Organik bal kabağı bakımı başladı Organik bal kabağı bakımı başladı
Trend Estetik İşletme Sahibi Hatice Yılmaz, merkezlerine kazandırdıkları yeni cihaz ile organik balkabağı bakımı yaptıklarını söyledi. Organik bal kabağı bakımı başladı

Trend Estetik İşletme Sahibi Hatice Yılmaz, merkezlerine kazandırdıkları yeni cihaz ile organik balkabağı bakımı yaptıklarını söyledi.

Afyonkarahisar Gün FM radyosuna konuk olan Yılmaz, “Bu cihaz ile yaptığımız cilt bakımında siyah noktaları sıkmadan, kişinin canını acıtmadan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Cilt yağı hafif ve yüksek mod olmak üzere ayarlanabilen özellik sayesinde temizlenmiş oluyor. Derinlemesine arınan cilt daha parlak, daha sağlıklı, daha nemli görünüyor. Cihazın ultrason tarafı ise ürün yedirmede en etkili sistemlerden birdir. Cilde uygulanan serum, maske, krem her ne olursa olsun en alt tabakalara kadar ürünü iter. Bu da bize yaptığımız bakımın etki süresini ve faydasını arttırır. Organik bal kabağı bakımı akneyi durdurur ve kırışıklıkları azaltır. Cilt kuruluğunu giderir. Bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum” diye konuştu.
“BU UYGULAMA CİLDİN CANLANMASINI SAĞLAR”
Yaptıkları organik bal kabağı bakımının yüksek oranda cilt yenilemesi sağladığını kaydeden Trend Estetik İşletme Sahibi Hatice Yılmaz, “Bu uygulama cildin canlanmasını sağlar. Her cilde uygun paket programları hazırlanabilir. Kişinin cilt problemine göre seanslar ve seans süreleri değişiklik göstermektedir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir