YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

OSB’YE YATIRIM ONAYI OSB’YE YATIRIM ONAYI
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, kendi girişimleri ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun destekleriyle sonuç veren Şuhut Organize Sanayi Bölgesi (OSB)... OSB’YE YATIRIM ONAYI

 

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, kendi girişimleri ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun destekleriyle sonuç veren Şuhut Organize Sanayi Bölgesi (OSB) birinci Etap altyapı yatırımlarının tamamlanmasını kapsayan çalışmanın en kısa sürede başlayacağı müjdesini verdi.

 

Başkan Bozkurt, Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2017 yatırım programı içerisinde 2017 ile 2020 yılları arasında birinci etap altyapı yatırımlarını kapsayan 6 milyon 495 bin liralık altyapı tamamlama kredisinin onaylandığını belirtti.

Başkan Bozkurt, “Uzun süredir üzerinde uğraştığımız ve nihayet sonuçlandırdığımız altyapı yatırımları tamamlama kredisi onaylandı. Bu kapsamda İnşallah Şuhut OSB’nin eksikleri giderilerek, ilçemizde yeni istihdam alanları oluşturulması için önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz. Bu kapsamda üzerimize düşeni fazlasıyla yapma gayretindeyiz. Bu konuda her zaman bizlerin yanında olan Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’na, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr.Faruk Özlü’ye teşekkür ediyorum. İlçemize ve Organize Sanayi Bölgemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir