YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

ÖZKAYA KARİYER GÜNLERİNE KATILDI ÖZKAYA KARİYER GÜNLERİNE KATILDI
  Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karahisar Gençlik Merkezinde düzenlenen ve her ay bir konuğun katıldığı Kariyer Sohbetleri AK Parti Milletvekili ali... ÖZKAYA KARİYER GÜNLERİNE KATILDI

 

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karahisar Gençlik Merkezinde düzenlenen ve her ay bir konuğun katıldığı Kariyer Sohbetleri AK Parti Milletvekili ali Özkaya’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinlikte gençlerle bir araya gelen AK PArti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, hayatındaki dönüm noktalarından kesitlerle gençlere tavsiyede bulundu.

Karahisar Gençlik Merkezimizde Güzel Sanatlar Kulübü çalışmaları kapsamında 15 Temmuz gecesi darbe girişiminde şehit olan kahraman Astsubay Ömer Halisdemir temalı resim yarışmasında birinci olan Halil Özdemir,  yapmış olduğu resmi Ali Özkaya’ya hediye etti.

Özkaya ise bu başarısından dolayı gencimize çini tabak hediye etti. Keyifli geçen kariyer sohbetinde gençlerin tüm sorularını cevaplayan Özkaya, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yerel Haber Ajansı