YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Polislerden Başkan Bozkurt’a ziyaret Polislerden Başkan Bozkurt’a ziyaret
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İlçe Emniyet Müdür Ayhan Alaçam ve beraberindekileri makamında kabul etti. Polislerden Başkan Bozkurt’a ziyaret

Afyonkarahisar’ın Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İlçe Emniyet Müdür Ayhan Alaçam ve beraberindekileri makamında kabul etti.

Şuhut ilçesinde uzun yıllar görev yapan Polis Memuru Başpolis Münir Öksüz’ün emekli olması nedeniyle yapılan ziyarette Münir Özsüz’e hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Bozkurt, emeklilik hayatında başarılar diledi.
İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin özveri ile çalıştığını iyi bildiklerini belirten Başkan Bozkurt, “İlçemizin huzuru ve insanlarımızın güvenini sağlama adına 24 saat çalıştığınızı biliyorum. Uzun yıllar bizlere hizmet veren polislerimizden kimileri emekli olup gidiyor kimileri atama nedeniyle ilçemizden ayrılıyor. Hepsiyle ayrı ayrı vedalaşmamız bazen mümkün olmuyor. Ben ilçemize hizmet veren tüm polislerimize teşekkür ediyor haklarını helal etmelerini diliyorum” dedi.
Şuhut İlçe Emniyet Müdür Vekili Ayhan Alaçam de polisin her zaman yanında olmasından dolayı Başkan Bozkurt’a teşekkür etti.
Ziyarete İlçe Emniyet Müdür Vekili Ayhan Alaçam, Polis Memuru Mehmet Eray ile emekliliğe ayrılan Başpolis Münir Öksüz katıldı.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir