YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Polisten operasyonlar Polisten operasyonlar
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonlarda çeşitli uyuşturucu madde ile kaçak içki ele geçirildi. Polisten operasyonlar

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonlarda çeşitli uyuşturucu madde ile kaçak içki ele geçirildi. Olaylarla ilgili 3 kişi gözaltına alınırken 3 kişi tutuklandı.

Kentte uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen 2 kişinin evlerinde arama yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri 36 adet fişek halinde bonzai maddesi ile uyuşturucu madde satışından elde edildiği tespit edilen bin 830 TL para ele geçirildi.

Operasyon sonrası uyuşturucu madde ticareti yapmaktan adliyeye sevk edilen 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yine kent merkezinde uyuşturucu satışı yaptıkları tespit edilen 2 kişinin üzerlerinde yapılan aramada ise 2 adet fişek halinde içimlik esrar maddesi ile 280 adet extacy hap ele geçirildi. Olay sonrası 2 kişi gözaltına alındı.

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde kaçak içki imalatı ve ticareti yapıldığı ihbarını değerlendiren Emniyet ekipleri bir şahsın evinde arama yaptı. Yapılan aramada 560 litre kaçak içki, 28 adet kaçak içki imalatında kullanılan emtia malzemeler, 2 adet ruhsatsız av tüfeği ile 4 adet domuz kurşunu ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
Gözaltına alınanların Emniyetteki sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir