YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Sandıklı, lider’e bileniyor Sandıklı, lider’e bileniyor
SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 8'inci Grup'ta bu hafta sahasında lider Torbalıspor'u ağırlayacak olan Sandıklıspor, hazırlıklara başladı Sandıklı, lider’e bileniyor

Spor Toto BAL 8’inci Grup’ta Sandıklıspor, 5 Kasım Pazar günü sahasında 18 puanlı lider Torbalıspor ile karşılaşacak. Maçın hazırlıklarına Şehir Stadı’nda başlayan Sandıklıspor’da futbolcular, teknik ve taktik çalışmaların yanı sıra çift kale maç ile çalışma yaptı. Cezalı ve sakat oyuncusu bulunmayan Sandıklıspor’un hazırlıklarını cumartesi günü tamamlaması bekleniyor.

ARADA 5 PUANLIK BİR FARK

Teknik Direktör Ufuk Sarı, liderlik yarışı kapsamında zor bir maç olacağını belirterek, saha ve seyirci avantajıyla maçı kazanacaklarını, tüm sporseverleri de takıma desteklemeye çağırdı.

Ligde 13 puanla ikinci sırada yer alan Sandıklıspor ile lider Torbalıspor arasında 5 puan fark bulunuyor.

SAHAYA, MUTLAK GALİBİYET PAROLASI İLE ÇIKACAĞIZ

Bu hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Torbalıspor ile karşılaşacak olan Sandıklıspor, Kuşadasıspor mağlubiyetini telafi etmek istiyor. Torbalıspor maçının hazırlıklarına hız kesmeden başlayan kırmızı beyazlılar, bu maça mutlak galibiyet parolası ile çıkacak. Teknik Direktör Ufuk Sarı “Kuşadasıspor maçında eksiklerimiz vardı. Ama yenilgiyi düşünmüyorduk. Bu yenilgi planlarımızı değiştirdi. Torbalıspor maçına artık mutlak galibiyet parolası ile çıkacağız” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir