YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Sandıklı Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarına katıldı Sandıklı Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarına katıldı
Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarına katılan Hüdai Kaplıcaları standı yoğun ilgi gördü. Sandıklı Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarına katıldı

Almanya’nın Düsseldorf kentinde ITT MESSE tarafından düzenlenen Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarına katılan Sandıklı Belediyesinin Hüdai Kaplıcaları standı yoğun ilgi gördü.
İş dünyasından ve turizm sektöründen birçok ziyaretçinin katıldığı fuarda Sandıklı Belediyesi tarafından ziyaretçilere meşhur Sandıklı leblebisi ikramı yapılırken, Hüdai Kaplıcaları’nın tanıtım broşürleri dağıtıldı.
Her platformda Sandıklı ilçesi ve güzelliklerini vatandaşlara tanıtmaya çalıştıklarını belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Sandıklı Belediyesi olarak yurt içinde yapılan tanıtım ve fuarlara katıldığımız gibi bu yıl da ilk kez Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen uluslararası bir fuara katılma şansı yakaladık. Sandıklımızın 2 bin yıllık tarihe dayanan şifa kaynağı Hüdai Kaplıcasını burada da tanıtma fırsatı bulduk” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir